Арбузинська районна рада - Селищні та сільські ради району

Головна » Селищні та сільські ради району

СПИСОК

селищних, сільських голів їх заступників,

секретарів  сільських та селищних рад Арбузинського району

 

п/п

Сільські (селищні) ради, адреса

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефон

1.

Арбузинська селищна

55300                           смт. Арбузинка, пров. Каштановий, 18

Солдатова Наталія Анатоліївна

селищний голова

3-08-25

Дяченко Олександр Леонідович

заступник селищного голови

3-13-59

Калашнікова Наталя Миколаївна

Секретар виконкому

3-03-00

Торба Юлія Борисівна

секретар

3-03-00

2.

Костянтинівська селищна

55340

с.Костянтинівка, площа Жовтневої революції, 20

Коляда Микола Володимирович

селищний голова

9-65-41

Задорожнюк Олена Миколаївна

секретар

9-65-42

9-66-39

3.

Агрономійська сільська

55353

с.Агрономія, вул.Леніна,18

Білокамінський Леонід Іванович

сільський голова

9-35-33

 

Пинзарь Оксана Миколаївна

секретар

 

4.

Благодатненська

сільська

55325

с.Благодатне, вул.Ювілейна,20

Шевченко Михайло Іванович

сільський голова

9-38-90

 

Спасенко Лідія Геннадіївна

секретар

 

5.

Воєводська сільська

55320

с.Воєводське, вул.Леніна,13

Крючков Сергій Володимирович

сільський голова

9-45-21

 

Медиченко Наталя Павлівна

секретар

 

6.

Іванівська  сільська

55332

с.Іванівка, вул.Шкільна,2

Нуца Василь Петрович

сільський голова

9-31-18

Гончарова  Тетяна Іванівна

секретар

 

7.

Новокрасненська сільська

55323 с.Новокрасне, вул.Леніна,155

Прокофєв Олексій Маркович

сільський голова

9-32-56

Дуйко Валентина Іванівна

секретар

 

8.

Новоселівська сільська

55359

с.Новоселівка, вул.Центральна,35

 

Костенко Анатолій Миколайович

сільський голова

9-34-19

 

Дебелий Володимир Семенович

секретар

 

9.

Садівська сільська

55312

с.Садове, вул.Леніна,48

Мороз Анатолій Анатолійович

сільський голова

9-41-38

 

Кущева Тетяна Андріївна

секретар

 

10.

Семенівська сільська

55330

с.Семенівка, вул.Попова,57

Герасименко Ірина Дем’янівна

сільський голова

3-20-01

 

Телевінова Любов Володимирівна

секретар

9-42-89

9-42-71

11.

Кавунівська сільська

55310

с-ще Кавуни, вул.Елеваторна,2

Драгунова Катерина Валентинівна

сільський голова

9-37-29

 

Байда Любов Миколаївна

секретар

 

12.

Любоіванівська сільська

55324

вул.70-річчя Жовтня,41

Шевченко Сергій Григорович

сільський голова

9-43-42

Коновал Валентина Іванівна

секретар

 

13.

Новогригорівська

сільська

55321

с.Новогригорівка, вул.Леніна, 8

Воронцова Тетяна Іванівна

сільський голова

3-14-92

Заремба Олена Іванівна

секретар

 

14.

Рябоконевська сільська

55322

с.Рябоконеве, вул.Молодіжна,12

Халупенко Валентина Василівна

сільський голова

9-44-18

 

 Середенко Наталя Костянтинівна

секретар

9-44-18

 



Різне